Kompleksowe Rozwiązania

Usługi dodatkowe

Wszystkie usługi wymienione poniżej są w naszym zakresie realizacji. Dbamy o każdy szczegół i precyzję wykonywanej pracy. Nasz zaufany zespół, od ponad 20 lat, nieustannie zaskakuje i cieszy naszych klientów swoją kompetencją. Jest to dla nas powód do dumy oraz motywacja do wyznaczania jeszcze ambitniejszych celów.

Usługi dekarskie

Drobne oraz bardziej skomplikowane renowacje dachów, które przywrócą sprawność i funkcjonalność. W ramach tej usługi wykonujemy, krycie dachów, deskowanie, montaż rynien, rur spustowych, podbitki dachowe, ocieplanie kominów, wykonanie i montaż obróbek blacharskich czy ocieplanie struktury komina.

Układanie papy termozgrzewalnej

Profesjonalne układanie papy termozgrzewalnej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie izolacji, renowacji oraz naprawy pokryć dachowych. Gwarantujemy jakość, trwałość i wodoodporność, dzięki zastosowaniu sprawdzonych materiałów.

Wykończenia Wnętrz

Oferujemy pełen zakres usług wykończeniowych wnętrz, dostosowanych do Twoich potrzeb. Specjalizujemy się w wykończeniach pod klucz, gwarantując szybki czas realizacji i najwyższą jakość użytych materiałów. Nasi specjaliści dbają o precyzję każdego szczegółu, od podłóg po sufit.

Układanie kostki brukowej

Odpowiednie układanie kostki nie tylko nadaje estetyczny wygląd przestrzeni, ale również gwarantuje jej wieloletnią funkcjonalność. Nasz doświadczony zespół dokładnie analizuje potrzeby terenu, dobierając odpowiedni rodzaj i wzór kostki. Prace wykonujemy z naciskiem na precyzję, dbając o każdy szczegół – od przygotowania podłoża po finalne wykończenie nawierzchni.

Czyszczenie Kostki brukowej oraz elewacji

Specjalistyczne czyszczenie kostki brukowej oraz elewacji z użyciem najnowocześniejszych technologii. Skutecznie usuwamy zabrudzenia, przywracając powierzchniom pierwotny blask. Nasze metody zapewniają ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi.

5/5 - (1 vote)

Ocieplamy także zimą!

Podaj swój numer, a my oddzwonimy w ciągu 24h z gotową ofertą!

Ciepły dom zimą?
To realne z nami!

Ocieplamy ściany i oszczędzamy Twój portfel nawet w mroźne dni. Zainwestuj w naszą izolację!