O nas

nOWA RZECZYWISTOŚĆ TWOJEJ PRZESTRZENI

20 letnie doświadczenie w usługach budowlanych

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem specjalizującą się w usługach budowlanych, którą cały czas staramy się prężnie rozwijać.

 

Głównymi wartościami naszego zespołu są sumienność i staranność wykonania naszych usług. Ogromny nacisk kładziemy na ekspresową realizację oraz kontakt z klientem, który już od pierwszej rozmowy  jest dla nas priorytetem. Sprawdź nasze możliwości… 

CZYM SIĘ KIERUJEMY JAKO ZESPÓŁ?

NASZA FILOZOFIA

Świadczyć najrzetelniejsze usługi wśród firm z nad Wisły. Organizować szkolenia dla pracowników oraz ciągle udoskonalać nasz model pracy. A co najważniejsze – zwiększać ilość usatysfakcjonowanych klientów

Jesteśmy tutaj aby pomagać w renowacji oraz usprawniać   Twoją przestrzeń życiową. Zależy nam na Twoim komforcie dlatego nasze działania skupiamy tylko na kilku projektach w ciągu miesiąca.

  • Jakość wykonania, nie ilość prac.
  • Wykwalifikowani oraz zaufani pracownicy.
  • Pomoc na wielu płaszczyznach.

Przez lata doświadczenia wypracowaliśmy uniwersalny system wartości, który podziela każdy pracownik naszej firmy. Ta spójność zapewnia nam skuteczność w sektorze budownictwa.

 

Kamienie milowe

gOlbud w liczbach

Projektów
0
Pracowników
0
zadowolonych klientów
0
Lat Doświadczenia
0
Nasz Zespół

Poznajmy się bliżej

Zespół, który rozumie się bez słów. To dzięki wspólnym wartościom i chęci budowania zgranej drużyny nasz sukces był możliwy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wypełnienia poniższego formularza kontaktowego. Do zobaczenia!

Rate this page

Ocieplamy także zimą!

Podaj swój numer, a my oddzwonimy w ciągu 24h z gotową ofertą!

Ciepły dom zimą?
To realne z nami!

Ocieplamy ściany i oszczędzamy Twój portfel nawet w mroźne dni. Zainwestuj w naszą izolację!