O nas

nOWA RZECZYWISTOŚĆ TWOJEJ PRZESTRZENI

20 letnie doświadczenie w usługach budowlanych

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem specjalizującą się w usługach budowlanych, którą cały czas staramy się prężnie rozwijać.

 

Głównymi wartościami naszego zespołu są sumienność i staranność wykonania naszych usług. Ogromny nacisk kładziemy na ekspresową realizację oraz kontakt z klientem, który już od pierwszej rozmowy  jest dla nas priorytetem. Sprawdź nasze możliwości… 

CZYM SIĘ KIERUJEMY JAKO ZESPÓŁ?

NASZA FILOZOFIA

Świadczyć najrzetelniejsze usługi wśród firm z nad Wisły. Organizować szkolenia dla pracowników oraz ciągle udoskonalać nasz model pracy. A co najważniejsze – zwiększać ilość usatysfakcjonowanych klientów

Jesteśmy tutaj aby pomagać w renowacji oraz usprawniać   Twoją przestrzeń życiową. Zależy nam na Twoim komforcie dlatego nasze działania skupiamy tylko na kilku projektach w ciągu miesiąca.

  • Jakość wykonania, nie ilość prac.
  • Wykwalifikowani oraz zaufani pracownicy.
  • Pomoc na wielu płaszczyznach.

Przez lata doświadczenia wypracowaliśmy uniwersalny system wartości, który podziela każdy pracownik naszej firmy. Ta spójność zapewnia nam skuteczność w sektorze budownictwa.

 

Kamienie milowe

gOlbud w liczbach

Projektów
0
Pracowników
0
zadowolonych klientów
0
Lat Doświadczenia
0
Nasz Zespół

Poznajmy się bliżej

Zespół, który rozumie się bez słów. To dzięki wspólnym wartościom i chęci budowania zgranej drużyny nasz sukces był możliwy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wypełnienia poniższego formularza kontaktowego. Do zobaczenia!

Rate this page

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje
ocieplenie Twojego domu?

Podaj swój numer, a my oddzwonimy w ciągu 24h z gotową ofertą!