Podbitka Warszawa

Solidne podbitki dachowe

Nasza firma GOLBUD to zespół fachowców w branży budowlanej i remontowej! Jedną ze specjalizacji, znajdującej się w naszej ofercie, jest profesjonalny montaż podsufitki dachowej. Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również firmowych.

Rodzaje podbitek dachowych

Oferujemy trzy rodzaje podsufitek:

  • drewniane,
  • plastikowe,
  • metalowe.

Podbitki drewniane wykazują świetnie właściwości termoizolacyjne, a w dodatku wygląda bardzo estetycznie. Niestety drewno jest podatne na działanie czynników atmosferycznych, wobec tego Klienci częściej wybierają podsufitki plastikowe lub metalowe, które są łatwiejsze w utrzymaniu.

Nasi specjaliści z chęcią doradzą, jaki rodzaj podsufitki będzie najlepszym wyborem. Rozumiemy jak ważne jest połączenie funkcjonalności z estetyką, dlatego też dopasujemy rozwiązanie do indywidualnych preferencji Klienta.

 
 

Dlaczego warto nam zlecić montaż podbitki?

Bogate doświadczenie

Jesteśmy na warszawskim rynku budowlanym od wielu lat, dlatego też działamy fachowo, sprawnie i zgodnie z obowiązującymi standardami.

Indywidualne podejście

Wiemy, że każdy dom jest inny, wobec tego przeprowadzamy indywidualne konsultacje, dzięki którym poznamy i spełnimy wszelkie oczekiwania Klienta

Wytrzymałe materiały

Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości podbitki dachowe, które spełniają funkcję ochronną i wizualną budynku.

Terminowość

Zawsze informujemy Klientów o naszej dostępności w zaproponowanym przez nich terminie. Jeśli nie jesteśmy w stanie wykonać usługi w wyznaczonym czasie, wspólnie ustalamy dogodny dzień i godzinę. Wykonamy podbitkę terminowo, profesjonalnie i bezinwazyjnie.

Jaką funkcję pełni podsufitka dachowa?

Podbitka dachowa to część wykończenia dachu, której elementy są mocowane między spodnią częścią dachu, a ścianą. Podsufitka pełni funkcję zabezpieczająca zarówno więźbę dachową, jak również krokwie przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Oprócz funkcji zabezpieczającej, podsufitka stanowi również element wizualny budynku. Na rynku można znaleźć ogromny wybór podsufitek, które starannie dopasowane do estetyki budynku, będą tworzyć harmonijną całość.

Potrzebujesz doradztwa w zakresie ocieplenia?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Usługa wykonana porządnie i terminowo ekipa pozostawiła po sobie porządek. Cena również na plus

5/5 - (1 vote)

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje
ocieplenie Twojego domu?

Podaj swój numer, a my oddzwonimy w ciągu 24h z gotową ofertą!