OCIEPLENIE DOMU – DLACZEGO WARTO W NIE ZAINWESTOWAĆ?

“Ocieplenie domu zmniejszyło nasze rachunki za ogrzewanie o 50 procent! Dziękujemy”. “Wahaliśmy się czy warto, ale od kiedy ociepliliśmy nasz dom, płacimy znacznie mniej za gaz na ogrzewanie. W dodatku budynek z lat 80. wygląda teraz bardzo nowocześnie”. “Nowa elewacja, styropian 20 cm, wymiana okien i już nie boimy się otwierać rachunków za gaz. Są zdecydowanie mniejsze…” – to tylko kilka wpisów od naszych zadowolonych klientów. Nowa elewacja nie tylko cieszy oko, ale też jest rozwiązaniem ekologicznym (w dobie zalewającego nas smogu to bezcenne!), ale i ekonomicznym.

Choć jednorazowo jest to spory wydatek, dość szybko zwraca się w comiesięcznych kosztach, jakie wydajemy na ogrzewanie. Dom bez odpowiedniej izolacji termicznej będzie się bardzo nagrzewał latem, a zimą – trudno w nim osiągnąć pożądaną temperaturę. To nie tylko zwiększa rachunki za ogrzewanie, ale też obniża komfort życia. Rozkręcony na maksa piec, który ma wyrównać temperaturę w domu, nie dość, że generuje koszty, to jeszcze nie uchroni nasz przed przeciągami.
Mogą się one tworzyć także w domach ocieplonych ponad 20 lat temu. Takie warto docieplić stosując nowoczesną technologię. Po roku 2000 staniały i spopularyzowały się styropiany grafitowe, zdecydowanie skuteczniejsze od tych stosowanych wcześniej.

Opinie naszych klientów są dla nas ważne, jesteśmy ciekawi, jak na Wasz komfort życia wpłynęło ocieplenie domu. Zajrzycie na nas profil na FB i piszcie!

Dodaj komentarz